24 Ekim 2011

Dekupaj Resimleri

Hain saldırının ardından kaybettiğimiz şehitlerimizin büyük acısı yüreğimizi acıtmaya devam ederken Van'dan gelen deprem haberi yeni bir üzüntüye boğdu bizi. Allah'ım sen vatanımızı ve milletimizi koru.

......
......
......
......

Kurs sezonunun açılmasıyla birlikte ahşap boyama kursları da start aldı. Google'dan "dekupaj resimleri" arama sorgusu ile gelen ziyaretçi sayısında yüksek bir artış gözlüyorum. Geleni boş çevirmemek lazım değil mi? Yeni dekupaj resimleri ekledim. Çözünürlükleri oldukça iyi olan bu dekopaj resimlerini a4 veya dilerseniz a3 dosya kağıdına çıktı alıp kullanabilirsiniz.
Çıktı aşma işlemini ev tipi yazıcılardan değil, resimleri bir cd veya flash belleğe kaydedip iyi bir ozalitcide yaptırmanızı tavsiye ederim. Kırtasiylerde bulunan makinalar bile bu iş için tam uygun olmayabiliyor.

mutfak temalı dekupaj desenleri

dekupaj resimleri

dekupaj resimleri


dekupaj resimleri

dekupaj resimleri

dekupaj desenleri
decoupage prints

dekupaj resimleri

4 yorum :

özge bayrak dedi ki...
desenler çok şirin, ben yeniyim blogunuzda... ama bir süredir tam olarak olayın sırlarını bilmemekle beraber şu kabartmalı ve eskitme ahşapların meraklısıyım...
Nalan Ünal dedi ki...
Bloğuma hoşgeldiniz, yorumlarınız için çok teşekkür ederim.:)
merve seyhan dedi ki...
desenleriniz gerçekten çok güzel Nalan hanım bende dekupaj işine yeni başlıycam ama çıktıları nasıl alacağım konusunda korkularım var pixcellere ayrılmaz umarım..
Nalan Unal dedi ki...
Çözünürlükleri yüksek herhangi bir bozulma olmaz Merve Hanım.
linkwithin