Ahşap Ayna ve Seramik Takı Kutusu

Fotoğrafta görünen seramik kutunun daha büyüğünü metalik şampanya rengine boyamış ve sizlerle paylaşmıştım. Bu kez, küçük boyutlusunu bej renkli akrilik boyayla boyadım. El aynası ise ahşap boyama. Süslemede püskül, fisto ve hazır seramik gül kullandım.

"Yine mi aynı renk tonları?" dediğinizi duyar gibiyim. Nedir bu bej ve beyaz tutkum bilmiyorum ama elim hep aynı tonlara gidiyor. Gerçi bu kez renk kararını ben vermedim ama karar bana kalsaydı da aynı rengi tercih ederdim :) El aynasını da takı kutusunu da arkadaşım Hande için yaptım. Hande dendiğinde Canan'ı anmadan geçmek olmaz. Canan da yakın arkadaşım ve üstelik hem rölyef hem de mefruşat kursunda aynı sınıftayız. Biz üç arkadaş, minimum haftada bir bazen iki kez toplanıp bazen boyama yapıyoruz, bazen dikiş dikiyoruz bazen nakış derken mutlaka bir şeylerle meşgul olup oldukça keyifli saatler geçiriyoruz.

Bu aralar daha çok Hande için çalışıyoruz çünkü Hande bebek bekliyor. Bebek şekerleri, baby shower partisi hazırlıkları, bebek odasının hazırlığı, hastane odasında kullanacağımız süslemelerin hazırlığı derken sıra evindeki objeleri değiştirmeye geldi. İşte bu ayna ve kutu da o meşhur toplantı günlerimizden birinde yapıldı.
ahsap el aynasi ve seramik kutu

Etiketler: ,