TRT1 İyi Fikirler Çekimi Kamera Arkası

TRT1 sabah kuşağında yayınlanan "İyi Fikirler" programı için yapılan çekimi çok şükür atlattık. Öylesine heyecanlıydım ki sorulan sorulara verdiğim cevapları bile şu anda net olarak hatırlamıyorum. Umarım fıkra anlatmamışımdır(!)
nişan kına düğün sepeti
Evdeki tüm çarpı işi, nakış, dikiş, dekoratif boyama ve ahşap rölyef çalışmalarımı tek tek görüntülediler.
nalan ünal trt1 iyi fikirler
Sıra röportaja geldiğindeki halim:) İlk soru "hobilerinizle ilgilenmeye nasıl başladınız?" Ciddiyetime bakar mısınız? Sanki el işi çalışmalarımı anlatmayacağım da, Cern projesini tamama erdirmişim ve bilimsel gerçekleri kamera önünde açıklayacağım gibi heyecanlıyım.

Çekim yaklaşık 3 saat sürdü. Bu süre zarfında nişan sepeti süslemesi yaptım.
tenceremiz.blogspot.com
2007 yılında yemek tarifleri yayınlayarak başladığım blog maceram, hobilerimin çeşitlenmesi ve bu çalışmaları sizlerle paylaşmakla ve o güzel içten yorumlarınızla çok daha zevkli hale geldi. Bir gün bir TV çekimi için teklif alabileceğimi ise daha önce hiç düşünmemiştim. Hoş bir anı olarak yerini aldı bile.
kameraman
İyi Fikirler programı hafta içi her sabah saat 10'da TRT1'de yayınlanıyor. Çekim için evime konuk olan ekibin birbirinden sıcakkanlı dört üyesine ve program ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. 

Etiketler: , , ,