Çınar Bebeğin Doğum Hazırlıkları:)

Çınar bebeğin doğum hazırlıkları için büyük bir keyifle çalışıp tamamladım, sıra diğer keyifli aşama olan sizlerin beğenisine sunma aşamasında.
bebek doğumu için etiket ve lavanta keseleri
İsim işlemeli altın yastığı, lavanta keseleri ve peçete-cupcake etiketleri hazırladım. 
bebek şekeri için lavanta keseleri
Bebek hazırlıkları için yaptığım çalışmalarda renk, tema ve tasarım seçimini anne adayı ile birlikte planlıyoruz. Bu kez  anne adayımız sadece renkleri belirleyip gerisini benim zevkime bıraktı. Zevk ve estetik anlayışı kişiden kişiye öylesine büyük farklılıklar gösterebiliyor ki bunu blog maceram boyunca süren yıllar içerisinde çok daha iyi anlamış birisi olarak biraz paniğe kapılmadım desem yalan olur:) Sürekli mailleştik ve zevk anlayışımız konusunda aynı paydada olduğumuzu fark edince çok daha rahat çalıştım.
bebek peçetesi için etiket
Malzeme seçimlerinden sonra ilk iş olarak etiketleri çizdim ve bunların farklı boyutlarını lavanta keseleri, peçetelik ve cupcake çubuklarında kullandım.
hastane odası için cupcake etiketi
Lavanta keselerinde kullandığım kurdeleden minik fiyonklar yapıp cupcake çubuklarına ekledim. Kullanacağım fiyonk boyutu küçükse mutlaka çatalla yapıyorum.
erkek bebek için kese
Lavanta keselerini dikip içlerini elyaf ve lavanta ile doldurdum. 
Çınar bebeğin annesi dünya tatlısı insan Selma Hanım'a hayırlı bir doğum diliyorum. Heyecanla beklenen Çınar bebeğin sağlıkla doğmasını ve tüm ailesiyle birlikte mutlu bir hayat geçirmesini temenni ediyorum.

Etiketler: , , ,