Ayça'mın Söz Töreni Hazırlıkları

Blogumu yakından takip edenler yeğenlerime olan düşkünlüğümü bilirler. "1 kızım 5 yeğenim var, yani 6 evladım var benim" derim hep. Hepsi benim için çok kıymetli. İçlerinden, evlilik yolunda ilk adımı atan Ayça oldu. Geçen hafta söz töreni yapıldı. Halasının kuzusu sözlenir de halası onun için söz töreni hazırlığı yapmaz mı?
nişan/söz hediyeliği için etikeli, swarovski taşlı lavanta kesesleri
Söz törenine katılan konuklara hediye edilmek üzere, pudra rengi lavanta keseleri diktim. Keseleri, taşlı broş, fiyonk ve etiketlerle süsledim. Kese üzerinde kullandığım etiketin daha büyük boyutlusunu beyaz renkli hediye çantalarında kullandım.
pudra renkli güpür dantelli söz/nişan sepeti
Lavanta keselerinin sunumu için aynı renkte kumaş ve Fransız danteli kullanarak söz sepeti hazırladım. Aynı tasarımı epey zaman önce beyaz renkte de hazırlamıştım. Görmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.
yüzük tepsisi
Hem söz tepsisini hem de söz makasını taşlarla kaplayıp, söz yüzüklerini boyunlarına asmak için iki minik kuğu objesi kullandım.

Bu hazırlıklar sadece detay, olsa da olur olmasa da. Asıl önemli olan onların mutlulukları. Dilerim Allah'ımdan, yüzlerinden gülümseme eksik olmaz ve hep mutlu olurlar.

Etiketler: , , ,