1 Yaş Doğum Günü Hediyelikleri

Kaan bebeğin birinci doğum günü partisi hediyeliği için, etiketli lavanta keseleri ve mavi yıkama jelli cam şişeler hazırladım.
erkek bebek doğumgünü hediyelikleri
Beyaz satenimsi kumaştan diktiğim lavanta kesesi süslemesinde mavi renkli kurdele ve etiket kullandım.
1 yaş doğumgünü mavi duş jelli şişe
Hediyelik mantar tıpalı şişelerin boyutlarıyla ilgili çok fazla e-mail alıyorum. Şişelerin bir çok boyutu mevcut, benim kullandıklarım 50 cc.lik, mantar tıpa dahil yüksekliği 9 cm. 50 cc.lik şişelerin büyük mantar tıpalı ve küçük mantar tıpalı olmak üzere iki ayrı tipi var.

Yukarıdaki şişeler dar mantar tıpalı olanlardan. Şişeleri yıkama jeli veya kolonya gibi sıvı bir madde ile dolduracağım zaman bu tipi tercih ediyorum. Lavanta veya çikolata draje ile doldurulacaksa büyük mantar tıpalı olan şişeleri kullanıyorum.
erkek bebek için hazırlık
Hazır açıklama yapmışken bir tane daha gelsin:) Geçenlerde ilginç bir e-mail aldım, şöyle yazıyordu " Tüm fotoğraflarınızın üzerine koca koca isminizi yazmak zorunda mısınız?" :))

Blogumda, instagram hesabımda ve facebook hesabımda paylaştığım tüm fotoğraflarımın üzerine ismimi yazmak zorunda kalmak benim için de hem zaman kaybı oluyor hem de fotoğrafın görünümünü bozduğunu düşünüyorum ama ne yazık ki kolaya alışmış emek hırsızları için bu tedbiri almak zorunda kalıyorum. İsimsiz yayınladığım fotoğraflarımı kendine ait bir çalışmaymış gibi yayınlayıp, bu fotoğraflar üzerinden satış yapmaya kalkışan hatta fırsat sitelerinde kampanya düzenleyen öyle çok firma ve kişiye rastladım ki her biriyle tek tek uğraşmak hem imkansız hem de oldukça sinir bozucu. Kesin çözüm olmamakla birlikte caydırıcı bir etken olması için bu şekilde devam etmek zorundayım.

Ayrıca, fotoğraflarımı kötü niyetleri için kopyalayacakların kafasına terlik fırlatma imkanı istiyorum, Google duy sesimi:)

Kaan bebeğe aile ve sevenleriyle birlikte nice nice mutlu yıllar olsun:)

Farklı renkte lavanta kesesi çalışmalarımı buradan görüntüleyebilirsiniz. Etiketli şişeler içinse buradan.

Etiketler: , , , ,