Sürpriz Evlilik Teklifi

Sürpriz evlilik teklifi için ideal olarak kabul edilen günlerden biri olan 14 Şubat sevgililer günü yaklaşıyor olsa da şahsi fikrim bu teklifin hiç umulmadık bir anda yapılması. 14 Şubat sonrası herhangi bir gün de olabilir çünkü adı üzerinde; sürpriz:)
benimle evlenir misin
İlginç evlilik tekliflerine örnek olarak; yüzlerce metre yükseklikteki gökyüzünde paraşütle uçarken pankart açarak evlilik teklifinde bulunanlar, hazırladığı kısa filmleri sinema salonunda reklam arasında oynatanlar, çok işlek bir caddede diz çökenler, akvaryumdaki balıkları besleyen dalgıçlara pankart açtıranlar, romantik mekan süslemesini tercih edenler, yakın arkadaş gurubuyla bir yemek organize edenler, boğaz köprüsünde trafiği durdurup evlilik teklifinde bulunanlar gibi bir çok örnek sıralanabilir.

Çiftlerin meslekleri veya ilgi alanları veya kişilikleri göz önünde bulundurularak yapılabileceklerin sınırı yok elbette ama klasik olan "Benimle evlenir misin?" sorusu ve yüzükler olsa gerek.
he asked she said yes
Mutlu birlikteliklerini evlilikle devam ettirmek isteyen Enis Bey'in sürpriz evlilik teklifi
yapacağı gün için üzeri "He asked" ve "She said yes" yazılı, pembe kurdeleli cupcake çubukları hazırladım.
pembe kurdeleli, fotoğraflı etiketli hediyelik şişe
Nazlı ve Enis çiftinin fotoğraflarının yer aldığı etiketli lavanta şişeleri ise bu özel güne tanık olacak arkadaşlarına hediye edilmek için hazırlandı. Enis Bey'in beklediği cevabı aldığını ümit ederek sürpriz tadında bol keyifli yıllar diliyorum.

Bir önceki yazım olan Kına Gecesi Ojeleri başlıklı yazıma göz atmak ister misiniz?

Etiketler: , ,