Ata'nın Diş Buğdayı Partisi

Ata'nın diş buğdayı partisi organizasyonu için poster, hediyelik şişeler, etiketli gofret, şeker ve cupcake çubukları hazırlayıp kargoyla göndermiştim. Begüm Hanım sağ olsun aşağıdaki fotoğrafı göndermiş. Sizlerden gelen fotoğraflar, Blogumun en kıymetli fotoğrafları.
dis temali parti hazirligi seker bufesi
kisiye ozel hediyelik mantar tipali siseler
Etiketli mantar tıpalı şişeler, Ata'nın diş buğdayı partisine davetli konuklara hediye edilmek için hazırlandı. Şişeler 50 cc.lik, mantar tıpa dahil yükseklikleri 9 cm.
temali parti icin kisiye ozel cikolata
Ata'ya özel hazırlanan etiketli gofretler
dis bugdayi partisi hazirliklari
Etiketli sosyete şekerleri

Artık ısırabilecek olan yakışıklı küçük adam Ata'ya hem sağlıklı dişler hem de sevdikleriyle birlikte sağlıklı, bolca şans dolu mutlu bir hayat diliyorum.

Bu arada hemen kısacık kendimden bahsedeyim; yine Kıbrıs'tayım, bu kez Merve'nın final sınavları için buradayım. Gerçi buraya gelmek için hep bir bahane oluyor. Koca bir sene İstanbul-Kıbrıs arası mekik dokudum. Finaller biter bitmez yani 6 Haziran'da İstanbul'a döneceğiz.

Allah kısmet eder de bir aksilik olmazsa 18 Haziran'da Merveyle birlikte Amerika'ya gidiyor olacağız. İnanılmaz heyecanlıyım. Kendime uzun mu uzun bir yapılacaklar, gidip görülecekler listesi hazırladım ve bu liste gün geçtikçe uzuyor. Şimdilik kocaman sevgiler hepinize:)

Bir önceki yazımın konusu "Mcqueen Temalı Doğum Günü Partisi" hazırlığıydı. Buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,