Temalı Parti Süsleri

Kayra için ilk çalışmam diş buğdayı partisi içindi. Daha sonra 1.yaş doğum günü partisi hazırlıklarını yapmıştım sıra 2. yaş doğum gününe geldi. (hatta laf aramızda geçti bile :)
çubuklu kartlar
Söz konusu parti hazırlığı olduğu zaman ilk iş tema ve renkleri belirlemek olur. Çocukların en çok sevdikleri çizgi film karakterleri parti temalarımızın vazgeçilmezleri olsa da zaman zaman klasik temalar yerine kendi temasını kendisi bulanlar da yok değil:) Tıpkı Kayra'nın daha doğrusu dünya tatlısı annesi sevgili Buket'in seçimleri gibi.

Buket, Kayra nelerden hoşlanıyorsa temada onların kullanılmasından yana. En son doğum günü partisindeki temamız; köpek, penguen ve kargaydı. Neden mi? E Kayra onları seviyordu da ondan. Bu kez Kayra'nın sevdikleri çeşitlenmiş, bu sıralar en çok sevdikleri su, hortum, kayık ve fener olmuş. Kayra sever de ben onu temalaştırmam mı? Zevkle, keyifle çalıştım. Parti süsleri için neler hazırladığıma hep birlikte göz atalım.
püsküllü kisiye ozel ayraclar
Kayra'nın 2 yaş doğum günü partisine davetli konuklara hediye edilmek için hazırlanan üzeri kaplamalı kitap ayraçları.
doğumgunu hazirliklari temali parti
Etiketli pipetler
dpğumgünü partisi etiketleri
İsimli banner
yasgunu hazirliklari
Doğum günü partisi şapkaları
erkek bebek dogumgunu seker bufesi
Sizlerden gelen fotoğraflar benim için en en kıymetli fotoğraflar. Hazırladığım ürünler Kayra'nın annesinin maharetli elleriyle bakın nasıl da güzel sunulmuş. Fotoğraf için çok teşekkür ederim Buket'cim. Nice mutlu yaşlara Kayra, doğum günün kutlu olsun:)

Bir önceki yazım olan "Sirk Temalı Parti Hazırlığı" başlıklı yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , , ,