Dekupaj İçin Harfler

Dekupaj resimleri paylaşmaya fazla ara verdim farkındayım. Peş peşe bahane üretmeye hiç gerek yok peşinen söyleyip kurtulayım; ana sebebim vakitsizlik. Daha az uykuyla daha uzun çalışabilmeyi başarabildiğim an vakitsizlik sorunumu ortadan kaldırmış ve bloguma daha fazla vakit ayırıyor olacağım:) Başarabilir miyim? İşte orası meçhul.
alfabe grafik
Ahşap boyama çalışmalarında kullanabileceğimiz her iki dekupaj resmi 2480 x 2716 piksel boyuttlarında. Bu pikseldeki bir görsel A4 boyutundaki kağıt için gayet uygun. A4 kağıdına dik bir şekilde orjinal boyutunda baskı alabilirsiniz.

Daha küçük boyutta harflere ihtiyacınız varsa küçültüp baskı alınabilir ama daha büyük boyutta isterseniz görünümde dağılma meydana gelir. İşte tam da bu yüzden dekupaj resmi seçerken boyutlarına dikkat edilmeli ve mümkünse büyük boyutlu resimler tercih edilmeli.
 pembe renkli harfler grafiği
Dekupaj resimlerini orjinal boyutunda kaydedebilmek için görsellerin üzerini tıklayıp kaydedebilirsiniz.


Dejupaj harflerini mavi ve pembe renklerde harflere ihtiyacı olan bir blog izleyicim için hazırlamıştım, sizlerle de paylaşayım istedim. Farklı renk tonlarında veya farklı boyutlarda isteyenler yorum olarak belirtirlerse fırsat bulduğum vakitlerde hazırlayıp paylaşabilirim.

Kocaman sevgiler hepinize

Etiketler: ,