Etamin İşi Pano Çekilişi

7 yıllık blogger ilk çekiliş etkinliğini düzenlerse ne hediye eder? Zaten ince eleyip sık dokuyan, zor karar veren bir insanım (çok çekerim bu huyumdan), karar verene kadar önce akla karayı sonra hediyeyi seçtim:)

Blog'umu açtığım yıl, Tencere isimli (blog'umun ismi buradan geliyor) ev yemekleri yapan bir restoran işletiyordum dolayısıyla blog yazılarım da yemek tarifleri üzerineydi. Restoranı kapatınca yazmaya bir süre ara vermiştim. Geri döndükten sonraki ilk yazımın konusu çarpı işiydi ve ilk hobim olan çarpı işiyle yaptığım country tarzı bir işlememi paylaşmıştım.

Blogdaki hobi serüvenim çarpı işiyle başladığı için ilk çekiliş hediyem olarak içinizden bir kişiye fotoğraftaki çarpı işi pano çalışmamı hediye etmek istiyorum.
kanaviçe
Çekilişe katılabilmeniz için yukarıdaki fotoğrafı blogunuzda veya dışarıya açık instagram hesabınızda paylaşmanız gerekiyor.
çarpıişi bisiklet
*Çekiliş duyurumu blog'unuzda paylaşacaksanız aşağıdaki çekiliş linkimi eklemeyi lütfen unutmayın. http://tenceremiz.blogspot.com/2014/10/etaminisi-pano-cekilisi.html

*Çekiliş duyurumu instagram hesabınızda paylaşacaksanız instagram kullanıcı ismim olan  @nalanunall ve #nalanunallcekilis etiketini eklemeyi ve takip etmeyi lütfen unutmayın.

*Çekilişe katılanları eksiksiz bir biçimde çekiliş listesine dahil edebilmem için; aşağıdaki blog yorum bölümüne veya instagram hesabımdaki yorum bölümüne "katıldım" yazmayı lütfen unutmayın.

*Çekiliş duyurusu için açılmış blog ve instagram hesapları çekilişe dahil edilemeyecektir.

*Kazanan kişi açıklandıktan sonra, iletişime geçilip adres alınacak ve çarpı işi pano kargoyla adresine gönderilecektir. Kargo ücreti benim tarafımdan karşılanacaktır.

* Kazanan kişiyle 3 gün içerisinde iletişim sağlanamazsa çekiliş tekrarlanacaktır.

Çekilişe son katılım tarihi: 15 Kasım 2014 saat 23.00
Çekiliş tarihi: 16 Kasım 2014 saat 21.00
Açıklanma tarihi: Random.org aracılığı ile yapılacak olan çekiliş aynı gün önce instagram hesabımda hemen ardından blog'ta açıklanacaktır.

Instagram kullanıcı ismim:@nalanunall
Bol şanslar ve kocaman sevgiler hepinize:)

Etiketler: